DOM TU i TERAZ w Lublinie posiada w swojej ofercie noclegi dla pracowników. Dziś parę słów o podstawowych standardach usług noclegowych dla pracowników.

Współczesny rynek noclegów dla pracowników jest coraz bardziej konkurencyjny. To dobrze, ponieważ dopinguje właścicieli obiektów do dbałości o jakość usług oraz standard wyposażenia.

Kwatery pracownicze, hotele robotnicze, pokoje dla pracowników czy mieszkania dla pracowników powinny zapewniać jak najlepsze warunki i komfort pobytu wynajmującym. Kluczową kwestią jest właściwe wyposażenie i funkcjonalność toalet i łazienek oraz zachowanie wymaganych norm sanitarnych w kuchniach bądź aneksach kuchennych.  Dobrze urządzona kuchnia powinna posiadać kuchenkę, gazową lub elektryczną, piekarnik, kuchenkę mikrofalową, lodówkę, a także zestaw naczyń i sztućców, garnków i patelni.

Umeblowanie pokoi powinno być kompletne i uwzględniać potrzeby korzystających z nich osób. W pierwszej kolejności, obiekty świadczące usługę noclegową dla pracowników muszą być wyposażone w wygodne łóżka, które pozwolą na właściwy wypoczynek po pracy. Poza tym, ich ustawienie powinno zapewnić dogodny dystans dla każdej z osób.

Ponadto, pracownicy powinni mieć zagwarantowane miejsca parkingowe w pobliżu wynajmowanej nieruchomości.

Oferując klientom noclegi pracownicze warto świadczyć też dodatkowe usługi, które mogą przekonać do skorzystania z naszej oferty, jak na przykład codzienne sprzątanie obiektu w cenie wynajmu. Umożliwia to spokojny pobyt w przyjemnych warunkach bez potrzeby dzielenia zadań porządkowych w obrębie swojego zespołu.  Równie istotną usługą dla pracowników jest też oferowanie prania za dodatkową odpłatnością albo zapewnienie dostępu do wspólnej pralki.

Gdy dodamy do wyżej wymienionych warunków miłą obsługę, uśmiech i elastyczność, obiekty świadczące usługi noclegowe dla pracowników z pewnością znajdą z łatwością swoich najemców.