Zakwaterowanie i pobyt

Zakwaterowanie

Doba gościnna zaczyna się o godz. 16.00 i kończy się o godz. 11.00 dnia następnego.  Przyjazd przed godz. 16.00 płatny jest dodatkowo 10 złotych za godzinę.

Dbając o komfort wypoczynku każdego z Gości na chwilę obecną nie ma możliwości wprowadzania zwierząt na teren naszego obiektu.

Dbając o bezpieczeństwo osób znajdujących się na terenie obiektu, każdy nowo przybyły Gość po pojawieniu się u nas proszony jest o okazanie dowodu tożsamości, a po załatwieniu niezbędnych formalności dostaje własny zestaw kluczy.

Noclegi Tu i Teraz posiadają trzy miejsca parkingowe przed obiektem zgodnie z dostępnością oraz trzy miejsca na podjeździe w ogrodzie. Pozostałe miejsca mogą być na pobliskich bezpłatnych zatokach parkingowych 100 – 500 metrów od obiektu – wszystko zgodnie z zasadami ruchu drogowego.

Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za utratę lub uszkodzenie znajdujących się na terenie parkingu pojazdów i nie odpowiada za rzeczy pozostawione w tych pojazdach.
Na osiedlu są dostępne miejskie bezpłatne strefy parkingowe:

1) Parking niestrzeżony przy ul. Romanowskiego – czas przejazdu ok. 3 minuty, czas przejścia ok. 7 min.
2) Parking niestrzeżony przy ul. Wertera – czas przejazdu ok. 4 min., czas przejścia ok. 8 min.
3) Parking niestrzeżony przy ul. Zagłoby – czas przejazdu ok. 4 min., czas przejścia ok. 8 min.
4) Parking niestrzeżony przy ul. Lipniak – czas przejazdu ok. 3 min., czas przejścia ok. 7 min.

Parking płatny strzeżony znajduje się przy ul. Ułanów – czas przejazdu ok. 6 min., czas przejścia ok. 13 min.

Pobyt

Respektując prawo do wypoczynku każdego z Gości zaznaczamy, że cisza nocna obowiązuje od godz. 22.00 do 6.00 i dotyczy zarówno wnętrza obiektu, jak i przestrzegania zasad porządku publicznego i współżycia sąsiedzkiego. Bardzo prosimy o przestrzeganie regulaminu.

Jeśli zdecydujecie się Państwo na zapłacenie za swój pobyt z góry, prosimy o dokładne przemyślenie czasu, jaki zamierzacie u nas spędzić. Kwota wpłacona z góry nie ulega bowiem zwrotowi w przypadku skrócenia pobytu przez Gościa.

Dziękujemy za wybranie Noclegów Tu i Teraz i życzymy miłego pobytu!