Noclegi dla pracowników

W ofercie posiadamy  noclegi dla pracowników firm. Komfortowe warunki i rozsądna cena wpływają na wysoką satysfakcję naszych Gości.

Większość pokoi ma łazienką wspólną (maks. 3 sypialnie na 1 węzeł sanitarny), aczkolwiek oferujemy  także dwa pomieszczenia z łazienką i aneksem kuchennym na wyłączność, jak np. 2-pokojowy apartament 100m2 (poddasze) mieszczący do 12 osób.

 

Udogodnienia, które przygotowaliśmy dla naszych Gości to:

  • Bezpłatny i nieograniczony dostęp do WI-FI
  • Bardzo dobre wyposażenie każdego pokoju (łóżka, szafy / komoda na ubrania, wieszaki, stoliki i krzesła, lampki nocne, czajnik elektryczny, płaski telewizor z technologią LCD)
  • Komfortowe węzły sanitarne
  • Funkcjonalna i gustownie urządzona przestrzeń wspólna: wyposażona kuchnia, jadalnia i salon wypoczynkowy  połączony z tarasem i ogrodem
  • Strefy dla osób palących
  • Miejsca parkingowe według dostępności https://domtuiteraz.eu/parking/

Niskie ceny i dobre warunki to coś, co wyróżnia nasze kwatery dla pracowników. Zapewniamy codzienne sprzątanie obiektu. Dwa z naszych pokoi posiadają duże balkony ze stolikami i krzesłami. Wokół zieleń i cisza. Od wiosny do jesieni te urokliwe miejsca dają sporo radości naszym Gościom.

Zapraszamy wszystkich pracowników do noclegu w DOMU Tu i Teraz!

Dwa z naszych pokoi posiadają duże balkony ze stolikami i krzesłami. Wokół zieleń i cisza. Od wiosny do jesieni te urokliwe miejsca dają sporo radości naszym Gościom.

DOM Tu i Teraz zapewnia codzienne sprzątanie obiektu.

Ceny uzależnione są od ilości osób i długości pobytu.
W celu ustalenia ceny zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 660 768 067.

 

Zapraszamy wszystkich pracowników do noclegu w Domu Tu i Teraz!