Dom Ciekawych Spotkań

 

Wynajem przestrzeni na wyłączność stanowi ciekawą alternatywę dla drogich hoteli w Lublinie, zwłaszcza że DOM Ciekawych Spotkań to nietuzinkowe  miejsce o wielorakim zastosowaniu. Klimatycznie urządzone wnętrza sprzyjają budowaniu ciepłej, domowej atmosfery.

Noclegi u nas cenią sobie Goście weselni, grupy wycieczkowe, wielopokoleniowe rodziny celebrujące wspólne bycie razem oraz zespoły pracownicze w podróży służbowej  czy firmy na zjazdach integracyjnych. DOM Ciekawych Spotkań to także sprawdzone miejsce na warsztaty rozwojowe, jak również przestrzeń na  ciekawe  spotkania: sportowców lub singliDOM Ciekawych Spotkań doskonale nadaje się także  na świętowanie  Sylwestra w połączeniu z tanim noclegiem. Dodatkowo istnieje możliwość zorganizowania wyżywienia, w ofercie posiadamy pyszny catering: śniadania, obiady i kolacje (zamówienia powyżej 3 osób).

Niepodważalnym atutem  DOMU Ciekawych Spotkań są piękne, otwarte przestrzenie.

Oferujemy pokoje, w których będą mogli  Państwo spędzić relaksujące chwile. W każdej sypialni na naszych Gości czekają:

  • Komfortowe łóżka
  • Bezpłatny i nieograniczony dostęp do WI-FI
  • Płaski telewizor z technologią LCD
  • Czajnik elektryczny
  • Szafa na ubrania
  • Wieszaki
  • Stolik i krzesła
  • Lampki nocne
  • Szklanki

 

 

DOM Ciekawych Spotkań mieści się w zacisznej dzielnicy Lublina – Węglin, nieopodal alei Kraśnickiej. W pobliżu  znajdują się: galeria i SPA Orkana, osiedlowe małe sklepiki, urocze, kręte uliczki, sielskie wąwozy oraz ścieżki rowerowe. Jest dogodne połączenie ze Starym Miastem i lubelskim zamkiem (ok. 8 km). Do uwielbianego przez mieszkańców miejsca wypoczynku, czyli Zalewu Zemborzyckiego jest niespełna 14 km. Dojazd na lubelskie lotnisko zajmuje ok. 35 minut.

 

Najbardziej znamienitą cechą DOMU Ciekawych Spotkań jest jego nietuzinkowa kolorystyka – zachęcamy do sprawdzenia pozytywnego wpływu kolorów na nastrój!

 

Ciekawostka:
Kolory to elektromagnetyczne fale. Mają swoją energię i oddziałują na nas na różnych poziomach. Mają znaczenie symboliczne – to, jakie znaczenie przypisujemy barwie, związane jest z naszym światopoglądem i kulturą, w której żyjemy. Ale naukowo udowodniono też, że kolory mają wpływ na naszą fizjologię – im dłuższa fala świetlna (czyli im cieplejszy kolor) tym większy jest efekt pobudzający na organizm. Postrzeganie kolorów to także proces, w który zaangażowana jest cała nasza osobowość i psychika. Barwy oddziałują także na nią – wywołując uczucie przyjemności lub przykrości oraz wzbudzając rozmaite nastroje.  J. Goethe jako jeden z pierwszych w Europie opisał wpływ kolorów na ludzką psychikę poprzez szereg badań (sławna publikacja „Nauka o kolorach”  1810 r., którą nazwał książką życia).

POLECAMY SIĘ!