Meta dla SportowcówWspieramy sportowców i trzymamy kciuki za ich sukcesy. Noclegi Tu i Teraz w Lublinie stale cieszą się zainteresowaniem wśród
zawodników różnych kategorii. Po dniu pełnym wysiłku i emocji proponujemy relaks we wspólnym gronie – przy kominku lub na tarasie z widokiem na kameralny ogród. Barwne i nastrojowe pokoje zapewnią uczestnikom regenerujący sen.

Noclegi Tu i Teraz znajdują się w zacisznej i spokojnej dzielnicy Lublina, pełnej zieleni. Okolica sprzyja wycieczkom pieszym, rowerowym czy też joggingowi. W pobliżu znajdują się również kluby fitness.

Swoje sukcesy sportowe celebrowali u nas m.in. zawodnicy z wrzesińskiego klubu UKS KT „Orzeł” Września (Wielkopolska). W roku 2022 wywalczyli trzy medale – 1 miejsce w kumite, 2 miejsce w kata i 3 miejsce w kumite. Gratulujemy!

Pobyt w DOMU Tu i Teraz podsumowali krótką opinią:

Serdecznie dziękuje za nocleg i za to, że mogliśmy w cieple i miłej atmosferze poczekać na pociąg powrotny. Oczywiście, jak zawsze z pobytu u Państwa wróciliśmy zadowoleni i jak tylko będzie okazja jeszcze powalczyć w Lublinie o medale to melduje się w Dom Tu i Teraz.

W zdrowym ciele zdrowy duch!
DOM Tu i Teraz zaprasza 🙂