Naszym priorytetem jest zapobieganie rozprzestrzenianiu się  wirusa i stałe ulepszanie warunków pobytu w naszym Obiekcie.

Poniżej przedstawiamy realizowaną u nas listę procedur zgodną z wytycznymi i rozporządzeniami Ministerstwa Rozwoju oraz rekomendacjami GIS.

Miejsca wspólne:

 1. Maseczki – Goście w pomieszczeniach wspólnych (korytarze, kuchnia, sala telewizyjna) zobowiązani są nosić maseczki.
 2. Płyny do dezynfekcji – płyny dezynfekujące do rąk znajdują się przy wejściu na teren Obiektu, w kuchni ogólnodostępnej oraz w łazienkach.
 3. Instrukcje – w łazienkach znajdują się instrukcje jak myć i dezynfekować ręce, natomiast na ogólnodostępnej tablicy ogłoszeń zamieszczone są informacje o poprawnym użytkowaniu rękawiczek i maseczek.
 4. Dezynfekcja części wspólnych – codziennie odbywa się dezynfekcja powierzchni najczęściej dotykanych oraz powierzchni płaskich, a także odkażanie toalet..
 5. Wietrzenie wnętrz – dbamy o systematyczne wietrzenie wszystkich wnętrz miejsc ogólnodostępnych.

Recepcja:

 1. Informowanie Gości o bezpieczeństwie pobytu–  na każde życzenie Gościa udzielamy informacji o stosowanych przez Obiekt środkach  bezpieczeństwa związanych  z pandemią.
 2. Wymagamy podania pełnych danych kontaktowych w karcie meldunkowej, które – w razie konieczności – mogą zostać udostępnione do Sanepidu.
 3. Komfort odległości –Goście są zobligowani do przestrzegania odległości 1,5 metra od siebie, jak i od Pracownika Obiektu.
 4. Maseczki– Oferujemy również możliwość zakupu maseczek u Pracowników Obiektu..
 5.  Numery alarmowe są dostępne w recepcji oraz na ogólnodostępnej tablicy ogłoszeń.

 

Pokoje:

 1. Sprzątanie – po zakończonej wizycie gości następuje sprzątanie, wietrzenie i dezynfekcja pokoju przez jednego Pracownika.
 2. Dezynfekcja –następuje po wyjeździe Gościa i dotyczy wszystkich powierzchni dotykowych i wyposażenia. Ponadto  pomieszczenie jest wietrzone.
 3. Łazienka pokojowa jest sprzątana i odkażona po wymeldowaniu Gościa. Łazienki ogólnodostępne są sprzątane i odkażone codziennie.

Inne zasady bezpieczeństwa:

 1. Pracownicy Obiektu –otrzymali instrukcje, jak przestrzegać reguł bezpieczeństwa związanych z COVID-19.
 2. Pościel i ręczniki prane są w wysokiej temperaturze z dodatkiem detergentów.

Drodzy Goście:

Zachęcamy Państwa do dbania o zdrowie swoje, jak i innych Gości poprzez:

 • Bardzo częste mycie rąk zgodnie z instrukcją
 • Używanie płynów do dezynfekcji rąk
 • Zachowanie dystansu 1,5 m w kontaktach z Pracownikami lub innymi Osobami przebywającymi w  Obiekcie
 • Zaznajomienie  się i praktykowanie obowiązujących w naszym Obiekcie zasad bezpieczeństwa.

Bezpieczna lokalizacja:

 • Pracujemy w miejscu oddalonym od centrum i innych komercyjnych obiektów, co bardzo korzystanie wpływa na zmniejszenie ryzyka zarażenia.
 • Obiekt znajduje się w zacisznej dzielnicy Lublina.

Bezpieczne miejsce:

 • Dostępna przestrzeń w ogrodzie  i wewnątrz Obiektu umożliwia zachowanie zalecanej odległości, co umożliwia bezpieczny pobyt  wszystkich osób w Obiekcie.
 • Preferujemy meldowanie bezkontaktowe, co minimalizuje styczność i narażenie na zakażenie wirusem.

Zmień termin – nie odwołuj!

Jeśliby Osoby zainteresowane pobytem w naszym Obiekcie chciały zrezygnować z wizyty, zachęcamy do przełożenia terminu przyjazdu. Na życzenie udostępniamy voucher potwierdzający możliwość odbycia wizyty w innym terminie.