Życie przeplata się momentami smutku i  szczęścia. Podobno najpiękniejsze i najważniejsze momenty trwają najkrócej. Do takich niecodziennych okazji należą m.in. narodziny dziecka, ciąża, święta, rocznice, zaręczyny, dni zakochanych, dzień kobiet i mężczyzn, zaślubiny… Takie doznania szczególnie warto  przenosić na karty albumów rodzinnych czy pamięć komputera. Jednak nie wystarczy stanąć przed obiektywem i zrobić uśmiech w stylu amerykańskim. Za każdym ważkim doświadczeniem stoją emocje i one stały się natchnieniem, by wyjść  z inicjatywą zorganizowania  sesji zdjęciowych we wnętrzach naszego obiektu. Do niebanalnych ujęć potrzeba przecież adekwatnego tła  – od dziś stanowić je może wnętrze Domu Tu i Teraz.

Sesja zdjęciowa to nie tylko dobra szansa na upamiętnienie istotnych zdarzeń, to także pomysł na niesztampowy prezent. Jest to w końcu sposobność, by oderwać się od rutyny dnia codziennego i ofiarować  komuś bliskiemu zaskakującą atrakcję. A może chcesz odrobiny przyjemności dla siebie samej/samego?

To Ty decydujesz o stylu sesji (zwariowana lub romantyczna), wybierasz przestrzeni oraz fotografa – możesz postawić na amatora lub  profesjonalistę. Może pragniesz sentymentalnych ujęć, pełnych ciepła i ckliwości? A może chodzi za Tobą sesja  wypełniona szalonymi ujęciami?

Dlaczego warto wybrać Dom Tu i Teraz zamiast studia fotograficznego?

 

  • Przytulny klimat wnętrz
  • Nieszablonowość dekoracji
  • Możliwość zdjęć wewnątrz, jak i na zewnątrz – tarasy i ogród do dyspozycji, w bezpośrednim sąsiedztwie również urokliwe uliczki
  • Sesja możliwa zarówno w klimatach sypialniach, jak i w eleganckiej otwartej przestrzeni (salon z kominkiem, nowoczesna kuchnia i piękna jadalnia)
  • Powierzchnia planu zdjęciowego zależna od wybranego wariantu
  • Minimalny czas wynajmu od 1h – wynajem możliwy na godziny, jak i pełny dzień zdjęciowy
  • Bardzo duża ilość światła naturalnego przez cały dzień, dzięki przestronnym oknom i balkonom

Do współpracy zapraszamy zarówno zawodowych fotografów, jak i amatorów, którzy chcą zbudować swoje portfolio. Nasze wnętrza idealnie sprawdzą się na kameralne warsztaty fotograficzne, rodzinne lub portretowe sesje zdjęciowe, testy modelek, sesje narzeczeńskie, świąteczne, rocznicowe, zdjęcia do autoprezentacji oraz zdjęcia produktów.

Serdecznie zapraszamy!