Czy w Lublinie znajdziecie jakiś inny hotel, który tak jak nasz jest wypełniony kolorami i symbolami? Atmosfera, którą tworzymy, sprawia, że pobyt w naszym hotelu staje się czymś więcej niż zwykłym nocowaniem w Lublinie. Dzisiaj zapraszamy do wirtualnej wycieczki po kolejnej Krainie. Oto przed Wami Słodkie Winogrona.

W tej krainie zostaniesz otoczony kiściami słodkich winogron i będziesz mógł się sycić symboliką dobrobytu, miłości i pełni życia. Kiść winogron symbolizuje płodność, a poszczególne owoce ze względu na swój smak – słodycz zmysłowych rozkoszy :). Tutaj dominuje fiolet, który potrafi wyciszyć, pobudzić wyobraźnię i wpłynąć na rozwój intuicji i zieleń, która kojarzy się z przede wszystkim z życiem, harmonią, naturą. To kolor uzdrowienia, nadziei i wolności.

Sypialnia znajduje się na pierwszym piętrze. To barwne pomieszczenie upiększone jest malowidłami winogron na suficie i ścianach, kwiatami, różnymi obrazami oraz bajecznymi dekoracjami. Ma się wrażenie siedzenia pod śródziemnomorskim baldachimem uwitym z gałęzi latorośli i winobluszczy. Aż by się chciało zerwać i smakować mięsistą kiść, która kusi swą krasą nad sypialnianymi legowiskami…
W środku jest pięć łóżek, w tym jedno podwójne i rozkładany fotel. Pokój wyposażony jest w szafę, stoliki, krzesła, telewizor LCD, czajnik elektryczny i kubki. Dwa duże okna czynią wnętrze pełnym naturalnego światła. Sypialnia posiada też przestrzenny balkon ze stolikami i krzesłami wychodzący na zaciszny ogródek. Bezpośrednio za drzwiami sypialni mieści się duża łazienka z WC, prysznicem i wanną oraz dwoma umywalkami. Łazienka dostępna jest dla trzech pokoi na tym piętrze.

Kraina Winogron to doskonałe miejsce na słodki sen lub bajeczną przygodę! Koniecznie musicie przyjechać i doświadczyć tego na własnej skórze. Zapraszamy!