Noclegi Tu i Teraz w Lublinie to  miejsce pełne inspiracji: na  spotkania, warsztaty i
niesztampowe noclegi. Profesjonalnie i z uśmiechem.

W Krainie Egzotycznych Lilii  panuje światło, romantyczna miłość, piękno i szczęśliwość. Mieszkają tu biel, róż i szarość. Kolor biały to symbol nieograniczonej przestrzeni i nieskazitelnej czystości. Przynosi spokój i dobre samopoczucie. Łagodzi emocje. Jest dobrym lekarstwem na stres, daje poczucie swobody. Pozwala na łatwe formułowanie myśli, nowych pomysłów. Różowy zaś zjednuje sympatię, sprzyja czerpaniu przyjemności z zabawy. Barwa szara odpręża i wycisza.

Wnętrze posiada fantazyjne kwiatowe motywy na ścianach. Wielkie kielichy ekscentrycznych roślin wabią swym urokiem zapraszając na zmysłową ucztę. Na parapecie stoją żywe kwiaty, w oknach finezyjne zasłony. Obrazki i kolorowe serwetki pieczętują fikuśną aranżację.

Kraina Egzotycznych Lilii znajduje się na pierwszym piętrze. W pokoju znajdują się dwa łóżka, w tym jedno podwójne. Ponadto pokój wyposażony jest w szafę, stolik, telewizor LCD, czajnik elektryczny i kubki. Sypialnia posiada duży balkon ze stolikiem i krzesłami wychodzący na osiedlową uliczkę. Przestronna łazienka dostępna jest dla trzech pokoi. W niej WC, prysznic, wanna i dwie umywalki. Wspólna przestrzeń socjalna znajduje się piętro niżej: w pełni w pełni wyposażona kuchnia (kuchnia ceramiczna, piekarnik elektryczny, kuchenka mikrofalowa, toster, dwa czajniki, zmywarka do naczyń, dwa zlewozmywaki, zestaw garnków, naczyń, sztućców), piękna jadalnia, rozłożysty salon z kominkiem oraz taras z bezpośrednim wyjściem na ogród. Kraina

Egzotycznych Lilii to świetne miejsce na zapomnienie się w rajskim pięknie i miłości!

 

„W zapachu lilii ukryłem się
przed letnim skwarem
w bieli czystej jak śnieg
niby zimnej i niewzruszonej
a pięknej jak spojrzenie
twoich roziskrzonych oczu […].„
Feliks Grywaldzki
„Lilia”