Kraina Słoneczników
18 listopada 2023

Zgodnie z zapowiedzią powracamy do Was z wirtualną wycieczką po naszym hotelu. Dzisiaj zapraszamy do zapoznania się z kolejną z naszych Krain — przed Wami Radosne Słoneczniki.

W Krainie Słoneczników rządzi niebieski, żółty i zielony. Niebieski kojarzy się nam przede wszystkim z duchowością, spokojem i harmonią. Przywołuje na myśl beztroskie momenty, dlatego kolor niebieski ma uspokajający wpływ. Niebieski to również barwa przyjaźni. Żółty – to bardzo optymistyczna i radosna tonacja. Kojarzy nam się ze słońcem, dlatego poprawia nastrój, ale też skłania do działania. Zielona barwa działa uspokajająco i pozwala się rozluźnić oraz oderwać od codziennych spraw. Zielony budzi skojarzenia z latem, ciepłem, lasem, łąką i miłymi chwilami, dzięki czemu przywołuje na myśl same pozytywne zdarzenia i wyzwala dobre emocje, regulując siły witalne. Kraina Słoneczników to barwne pomieszczenie udekorowane słonecznikami na ścianach i we flakonach. Wieczorem panuje tu delikatny półmrok, a w powietrzu unosi się magia kwiatów. Wystarczy zamknąć oczy, by przenieść się wyobraźnią do ogrodu, gdzie bosymi stopami przechadzamy się między radosnymi roślinami. Ich czar wabi i uszczęśliwia… Sypialnia znajduje się na pierwszym piętrze. W środku są trzy pojedyncze łóżka i rozkładany fotel. Pokój wyposażony jest w szafę, stolik, krzesło, telewizor LCD, czajnik elektryczny i kubki. Przestronna łazienka dostępna jest dla trzech pokoi. W niej WC, prysznic, wanna i dwie umywalki.

Wspólna przestrzeń socjalna znajduje się piętro niżej: w pełni wyposażona kuchnia (kuchnia ceramiczna, piekarnik elektryczny, kuchenka mikrofalowa, toster, dwa czajniki, zmywarka do naczyń, dwa zlewozmywaki, zestaw garnków, naczyń, sztućców), piękna jadalnia, obszerny salon z kominkiem oraz taras z bezpośrednim wyjściem na ogród. Kraina Słoneczników to cudowny przystanek na szczęśliwe wytchnienie! Szczególnie teraz, kiedy za oknem pojawił się pierwszy śnieg. Dlaczego więc nie skorzystać z okazji i nie zakosztować złocistego odpoczynku w naszej Krainie Słoneczników?