W Lublinie jak w każdym większym mieście znajduje się kilkadziesiąt obiektów, które przeznaczone są stricte dla osób szukających noclegu. Od sporych rozmiarów hotelów, które położone są choćby w centrum miasta po małe, przytulne motele, które znajdują się na obrzeżach – w Lublinie każdy znajdzie miejsce, które będzie mu odpowiadało. Wśród tych licznych budynków niczym kolorowy paw wśród bezbarwnych ptaków wyłania się nasz Dom Tu i Teraz. Dlaczego jest tak wyjątkowy?
Jak już zapowiadaliśmy kilka tygodni temu, proponujemy Wam małą, wirtualną wycieczkę po naszych krainach (tak nazywamy nasze pokoje). Wszystko po to, aby zaintrygować Was i zachęcić do odwiedzenia Domu Tu i Teraz.
Dzisiaj przedstawiamy Wam Bajkowy Las.
W Krainie Lasu dominuje zieleń i brąz. Kolor zielony jest uspakajający, kolor brązowy zaś daje poczucie siły, harmonii, bezpieczeństwa i ciepła. Wskazany dla osób potrzebujących życiowej stabilizacji :). Las to miejsce schronienia — pamiętacie historię Tristana i Izoldy, którzy musieli ukrywać się przed całym światem? To właśnie las stał się dla nich miejscem odpoczynku na pewien okres. Las to również miejsce, w którym mieszkają leśne stwory, wróżki, duchy, nimfy.
Wnętrze sypialni jest malownicze jak obrazki z kazimierskich wąwozów. Wchodząc do tego pokoju mamy wrażenie, że spacerujemy drzewną ścieżką, na której napotykamy strumyk, rozmaite ptactwo i przeróżne kwiaty.
To zaczarowane pomieszczenie przygotowane jest do przyjęcia 3 osób bądź rodziny 2 + 2. Do dyspozycji jest jedno łóżko dwuosobowe i dwa łóżka jednoosobowe. Ponadto pokój wyposażony jest w szafę, stoliki, krzesło, telewizor LCD, czajnik elektryczny i kubki. Z okna rozlega się widok na kameralny ogródek.
Jest to jedyna sypialnia na parterze. Bezpośrednio za jej drzwiami mieści się pstrokata łazienka z WC, umywalką i prysznicem, dalej w pełni wyposażona kuchnia (kuchnia ceramiczna, piekarnik elektryczny, kuchenka mikrofalowa, toster, dwa czajniki, zmywarka do naczyń, dwa zlewozmywaki, zestaw garnków, naczyń, sztućców), piękna jadalnia, obszerny salon wypoczynkowy z kominkiem oraz taras z bezpośrednim wyjściem na ogród.
Kraina Lasu to idealne miejsce na czarowny sen lub Twoją czarodziejską ideę! Wszelkie leśne stworzenia będą czuwać, ale nie obawiajmy się — nie są niebezpieczne. Są w końcu mieszkańcami Lasu, który również dla Was może stać się schronieniem. Choćby na kilka dni.