Zwiedzanie Lublina z Kobietą SukcesuPRZEDSTAWIAMY NASZYM GOŚCIOM MOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIENIA ZWIEDZANIA STOLICY POLSKI WSCHODNIEJ Z PANIĄ BEATĄ CIOCZEK – PRZEWODNIKIEM PTTK, ZWYCIĘŻCZYNIĄ PLEBISCYTU „KOBIETA SUKCESU 2020”. KROCZĄC DO TYŁU (W SZPILKACH!)  POKAZAŁA LUBLIN JUŻ 360 TYSIĄCOM OSÓB!

 

Jeśli planujesz zwiedzanie Lublina, to koniecznie z Beatą. Patrząc w twarze grupy Pani Beata idzie tyłem od Zamku, przez Stare Miasto, Krakowskie Przedmieście i Aleje Racławickie na Miasteczko Uniwersyteckie. Autentyczna architektura na Starym Mieście i w Śródmieściu: wielowiekowe świątynie, koronkowe kamieniczki, tajemnicze podwórka i zaułki tworzą malowniczy krajobraz nawet dla tych najbardziej wymagających turystów.

Jednak praca przewodnika wymaga nie tylko wiedzy historycznej, lecz również  wiedzy ogólnej właściwie na każdy temat. Grupy są  bardzo zróżnicowane. Ludzie zadają wiele pytań z bardzo różnych i czasami zaskakujących dziedzin. Trzeba być na wszystko przygotowanym i znać odpowiedź.

Można powiedzieć, że Pani Beata jest chodzącą encyklopedią. A ponadto emanuje ciepłem, serdecznością i niezmiennie pozytywnym nastawieniem. Czasu spędzonego z Kobietę Sukcesu na pewno się nie pożałuje!

Zapraszamy: 515 157 785.

A jeśli planujesz dłuższy pobyt w Lublinie, polecamy nasze noclegi: 660 768 067.