Realizacja produkcji medialnychZapraszamy do realizacji produkcji medialnych w Lublinie: kampanii reklamowych, filmów (w tym seriali) i sesji zdjęciowych.

Nieruchomość położona jest w malowniczej dzielnicy Konstantynów, nieopodal al. Kraśnickiej. Jej powierzchnia wynosi 400m2 (4 kondygnacje, każda po 100m2). Obiekt posiada pełne umeblowanie i wyposażenie. Jest klimatyczny, kolorowy, urządzony w stylu artystycznym, na ścianach i sufitach znajdują się malowidła wykonane przez plastyków.

Według informacji zwrotnych od dotychczasowych Klientów żadne zdjęcia czy film na YOUTUBE nie oddają emocji, jakie powstają  w bezpośrednim kontakcie z pastelowymi barwami i fantazyjnymi deklaracjami.

Dużym atutem tego miejsca jest elegancka, jasna, otwarta przestrzeń: romantyczny salon z kominkiem, szykowna jadalnia i
nowoczesna kuchnia. Dom posiada przestronne balkony i duże okna, które gwarantują odpowiednie wpadanie światła. Ponadto przy posesji znajduje się kameralny ogródek.

W środku jest  7 pokoi, różnej wielkości (od 12m2 do 60m2); Każdy wyposażony jest  w TV LCD, łóżka, krzesła, ławy, itp. Przytulność jest ich wspólnym mianownikiem. W pobliżu są urokliwe, kręte uliczki (latem pełne zielni), ścieżki i stacje rowerowe, sielskie wąwozy oraz zabytkowy dwór (dwustuhektarowy majątek Węglin z pięciohektarowym parkiem i dworem był własnością Marii i Zygmunta Sobieszczańskich herbu
Rogala).

Dom może się dobrze sprawdzić podczas realizacji produkcji medialnych, choćby z tego względu, że posiada niebanalną aranżację i wielofunkcyjną,  urozmaiconą powierzchnię.

Dodatkowo, zapewnia noclegi :).

 

Zapraszamy do sprawdzenia obiektu w praktyce!