ANDRZEJKI

Andrzejki kojarzą nam się z wróżbami i wyśmienitą zabawą! Szukasz innego pomysłu na imprezę niż klub, bar lub droga impreza w restauracji? Świetnie trafiłeś! Jesteśmy gotowi przyjąć nie tylko Ciebie, ale także Twoich przyjaciół – tak, by zabawa trwała dłużej i by zapewnić Wam moc Andrzejkowych atrakcji! Jeżeli jednak marzysz o uroczym wieczorze we dwójkę, podczas którego zjesz kolację z bliską osobą i poświęcicie się budowie od nowa swojej relacji – to także dobrze trafiłeś! Mamy kominek, przy którym smak wina i zwykłego makaronu staje się daniem godnym mistrza kuchni!

Andrzejki mają niesamowity klimat, który urozmaicają różnorodne wróżby. Daj się skusić urokowi tego dnia i daj się porwać wróżbom, zabawom i spędź ten wieczór w niesamowitym miejscu!

U nas nie tylko możecie wynająć pokój na tę okazję! Macie możliwość wynajęcia całego Domu, tak, by móc w pełni cieszyć się radością z zabaw i spędzonego wspólnie czasu!

Andrzejkowa noc kryje w sobie wiele atrakcji, skorzystaj z jej uroków w wyjątkowym miejscu!

 

Przykładowe pomysły na Andrzejki

 • Wróżka i jej przepowiednie – poznaj swoją przyszłość już dziś i nie czekaj na jutro!
 • Wyścigi butów – kto pierwszy z Twoich bliskich stanie na ślubnym kobiercu? Sprawdź wykorzystując tylko buty!
 • Losowanie przedmiotów o symbolicznym znaczeniu – cukierek, długopis, czy pieniążek? Co wylosujesz tego wieczoru? Każdy przedmiot ma inne znaczenie, sprawdź, co wkrótce Cię czeka!
 • Wróżba ze szpilkami – rozsyp szpilki i poznaj swoją przyszłość! Być może czeka Cię coś niesamowitego!
 • Przelewanie wosku – przelej wosk z magicznej świecy i sprawdź, co oznacza kształt, który udało Ci się stworzyć!
 • Losowanie imion przyszłej wybranki – ciągle czekasz na miłość swojego życia? Wylosuj imię w dniu świętego Andrzeja i poznaj odpowiedź na pytanie, kto jest Ci przeznaczony!

Przykładowe zabawy i zadania

Los pod kubkami

Chcesz dowiedzieć się, czy pisane jest Ci małżeństwo, bogactwo czy zakon? Potrzebne są do tego zaledwie trzy kubeczki! Pod każdy z nich włóż po jednym z przedmiotów i zamieszaj. Wybierz jeden z kubków i przekonaj się, co Cię czeka!

Andrzejkowe wróżby z zapałkami

Martwisz się jakąś sprawą? Obawiasz się jej rozwiązania lub chcesz poznać odpowiedź na nurtujące Cię pytanie? Weź w ręce dwie zapałki i zapal je równocześnie. W tym samym momencie pomyśl o ważnej dla Ciebie sprawie lub zadaj nurtujące Cię pytanie! Trzymając zapalone zapałki obserwuj ich płomienie, jeśli zbliżają się do siebie to znak, że Twoja sprawa rozwinie się pozytywnie.

Imię i świeca

Chcesz poznać imię swojej wybranki? Nie ma nic prostszego. Wypisz na karteczkach imiona żeńskie lub męskie. Miskę napełnij wodą, a po brzegach przyczep karteczki z imionami. Zapal świeczkę i puść ją na wodę. To imię, do którego świeca podpłynie może oznaczać imię Twojej drugiej połówki. Jednak, gdy karteczka spłonie, to możesz być pewien, że Wasza miłość będzie dozgonna.

JAK DZIAŁAMY?

 • Prześlij nam swoje zapotrzebowanie i preferencje.
 • Po wstępnej analizie poprosimy o potwierdzenie zamówienia poprzez wpłatę 50 zł. za przygotowanie wyjściowej propozycji. Możecie skorzystać z naszych pomysłów przedstawionych w ofercie i wdrożyć je samodzielnie w życie lub przekazać realizację nam. Wtedy wycena jest zindywidualizowana w zależności od finalnego scenariusza.
 • Jeśli zlecasz nam implementację koncepcji, rozmawiamy i dopracowujemy ofertę – ma być maksymalnie dopasowana do Twoich potrzeb, ponieważ cenimy Twoją wizję!
 • Przedstawimy ostateczny kosztorys.

 

Przykładowe ceny:

 • Koszt pracy animatora: 190 zł./1 godzina; druga – 160 zł.; trzecia – 150 zł.; każda kolejna 130 zł.
 • Koszt pracy 2 animatorów – 350 zł./1 godzina; druga – 320 zł.; trzecia – 280 zł.; każda kolejna 250 zł.