W październiku na mieszkańców i turystów czeka sporo imprez i atrakcji w Lublinie, na które serdecznie zapraszamy. W programie przewidziano między innymi:

 

Wielka Trasa Stand-up Polska – Lublin

 

10 października o godz. 21:00 w Centrum Kongresowym UP przy ul. Akademickiej 15 w Lublinie zapraszamy na wydarzenie: Wielka Trasa Stand-up. Jest to wyjątkowy projekt, w ramach którego znani komicy prezentują starannie wyselekcjonowane najlepsze dwie godziny stand-up’u. Na imprezie wystąpi 8 najbardziej znanych, kontrowersyjnych polskich komików. Każdy z nich będzie przedstawiał nowy materiał w stosunku do poprzednich tras. Specjalnie dla was wystąpią w Lublinie: Antoni Syrek-Dąbrowski, Michał Kempa, Sebastian Rejent, Cezary Jurkiewicz, Piotrek Szumowski, Bartosz Zalewski, Jasiek Borkowski, Karol Kopiec. Ceny biletów: od 59 do 89 zł.

 

Kabaret Smile w Lublinie

11 października o godz.17:30 w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie wystąpi Kabaret Smile z  nowym programem: „To się nadaje do kabaretu”. W tym właśnie programie powraca wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin.  Nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część programu Kabaretu SMILE. Cały program to laboratoryjna mieszanka codziennych sytuacji, ponadczasowych tematów i przerysowanych postaci, które niesamowicie bawią każdego z nas. Nowe skecze, piosenki, gagi oraz puenty tworzą impulsywną reakcję widzów. Na sali co chwila wybucha salwa śmiechu, po której przychodzi chwila zadumy i myśl: „Faktycznie. Tak jest też w moim życiu!”. Odwiedziny w szpitalu, zaległości w abonamencie rtv, współczesne plotki kontra hejterzy, facet w kuchni, życie ulicy, czy też odmienne pojmowanie rzeczywistości przez dorosłych i przez dzieci – „to się nadaje do kabaretu!”. Chcesz poczuć na własnej skórze z jakich odczynników korzystają artyści? Przyjdź na spektakl „na żywo”. 

 

 

Restaurant Week 2018 „Destynacja Restauracja” w Lublinie
 

17 października rozpocznie się kolejna edycja festiwalu najlepszych restauracji i potrwa do 31 października. Wydarzenie to odbędzie się pod hasłem „Destynacja Restauracja”, które nawiązuje do odkrywania kuchni świata. Rezerwacje na trzydaniową ucztę w najlepszych lubelskich restauracjach są możliwe na stronie www.restaurantweek.pl w cenie 49 zł.