Rozpoczynamy nowy cykl wpisów na blogu Dom Tu i Teraz, w którym prezentować będziemy najciekawsze i najmodniejsze atrakcje turystyczne naszego miasta.

W naszym comiesięcznym przewodniku po Lublinie wyszczególnimy 3 grupy atrakcji:

I. Gdzie warto zjeść? w tej grupie prezentować będziemy najlepsze, najsmaczniejsze: restauracje, bary, puby, kawiarnie, cukiernie, jadłodajnie w mieście, z których na pewno nie wyjdziecie głodni :).

II. Co warto zobaczyć? w tej części powiemy Wam o najważniejszych miejscach historycznych naszego miasta, czy też najnowszych obiektach, które możecie odwiedzać przez cały rok, a także o wystawach czasowych, warsztatach, spektaklach, koncertach, kabaretach, stand’upach i wielu wielu innych atrakcjach, których w naszym mieście organizowanych jest całe mnóstwo.

III. Gdzie warto przyjść? ta część to przede wszystkim informację o imprezach tanecznych, klubowych, dla pragnących zawładnąć parkietem :).

Marcową edycję przewodnika rozpoczniemy od naszej pierwszej grupy czyli I. Gdzie warto zjeść w Lublinie.

Przedstawiamy nasze pierwsze ulubione miejsce w Lublinie:

„Koper Włoski” u Braci Mazur

Nazwa: Koper Włoski

Adres: ul. Nadbystrzycka 25

Adres www: facebook.com/Koper-W%C5%82oski-1804049363192491/

Telefon: +48 504 410 818

Dzielnica: Śródmieście

Rodzaj kuchni: włoska, śródziemnomorska, polska

Ogródek: Tak

Menu dla dzieci: Tak

Obraz może zawierać: noc

Koper Włoski to restauracja, w której każdy znajdzie coś dla siebie zarówno studenci jak i starsze osoby. Lokal oferuje wykwintne dania w przystępnej cenie oraz spokojną atmosferę. W menu możemy znaleźć takie pozycje jak: klasyczny tatar wołowy, polędwiczka wieprzowa w boczku, pierś z kurczaka sous vide, żeberka glazurowane i pizza peperoni. Ponad to restauracji oferuje codziennie różnorodne lunch’e w cenie 15 pln (zupa + danie główne + napój). Przemiła atmosfera, przytulny wystrój, oryginalna karta i wspaniałe drinki czynią to miejsce jednym z najchętniej odwiedzanych w Lublinie ! Koniecznie spróbuj !

OCENA DOMU TU I TERAZ: 5/5

Koper Włoski - wnętrze lokalu

Koper Włoski - wnętrze lokalu

Znalezione obrazy dla zapytania koper włoski lublin

Obraz może zawierać: jedzenie

Obraz może zawierać: jedzenie

Obraz może zawierać: jedzenie