Wszyscy przeżywamy trudny okres. Co prawda Lublin nie należy do najbardziej zagrożonych obszarów, to jednak sytuacja dalej uderza bezpośrednio w bazę noclegową.

Nasz status w fazie COVID-19

Noclegi w Lublinie (Dom Tu i Teraz) pozostają otwarte, przyjmujemy rezerwacje, aczkolwiek forma naszego funkcjonowania jest zmieniona i ograniczona. Jeśli chcecie się Państwo u nas zatrzymać, nie obawiajcie się przyjechać. Jeśli zaś chcecie zrezygnować z rezerwacji, z przyjemnością doradzimy inny termin.

Wdrażamy nowy, ulepszony sposób sprzątania

Kwestia czystości jest teraz wyjątkowo ważna. Aby ograniczyć rozprzestrzenianie się COVID-19, realizujemy  wytyczne dotyczące sprzątania oparte na zaleceniach Ministerstwa Rozwoju.

W celu zabezpieczenia Państwa pobytu, podjęliśmy m.in. następujące kroki:

  • W miejscach ogólnodostępnych znajdują się pojemniki z mydłem antybakteryjnym
  • Przestrzenie wspólne są codziennie dokładnie dezynfekowane
  • Nasz personel jest wyposażony w środki ochronne oraz dodatkowe środki do dezynfekcji

Ograniczamy bezpośrednie kontakty

Ograniczamy bezpośredni kontakt podczas pobytu. Uruchomiliśmy między innymi  procedurę samodzielnego zameldowania. Rekomendujmy też wynajem pomieszczeń na wyłączność: apartamentu, mieszkania typu studio lub sali telewizyjnej.

Proponujemy nowy termin rezerwacji

Rozumiemy, że dla Państwa ten okres też jest trudny. Anulowanie podróży jest ogromnym rozczarowaniem, a epidemia COVID-19 może  rujnować życie na różne sposoby. Pomimo że aktualnie sytuacja jest bardziej stabilna, to możecie się  Państwo zastanawiać, co zrobić z nadchodzącą rezerwacją. Zalecenia pozostawania w domu i  dotyczące podróży mogą  uniemożliwić lub po prostu  zniechęcić do przyjazdu do Lublina  w zarezerwowanym przez siebie terminie. Warto rozważyć inne terminy – w bezpośredniej rozmowie z Państwem możemy wspólnie ustalić dalszy plan działania.

Proponujemy  gościom możliwość ponownej rezerwacji po obniżonej cenie

Jeśli nadchodząca rezerwacja nie dojdzie do skutku, proponujemy zniżkę, jeżeli zechcecie Państwo zmienić termin.

Przydatne informacje

Polecamy śledzić informacje na stronie gov.pl w celu uniknięcia nieprawdziwych informacji.

Jeśli obserwujecie u siebie niepokojące objawy (takie jak wysoka gorączka, kaszel i duszności), to zalecamy kontakt z infolinią NFZ 800 190 590, lub skorzystanie z wyszukiwarki szpitala zakaźnego lub placówki GIS https://gis.gov.pl/mapa/.