Już po raz trzeci prezentujemy Wam nasz internetowy przewodnik po mieście. Tym razem skupiliśmy się na rozrywce, a więc temacie trzecim, czyli dokąd warto się wybrać i gdzie wyjść aby posłuchać dobrej muzyki, potańczyć z przyjaciółmi i po prostu dobrze się bawić ! Dom Tu i Teraz gorąco Was do tego zachęca ! 😉

W maju aura na dworze coraz bardziej sprzyja imprezom plenerowym, Lublin o tej porze roku jest najpiękniejszy, mnóstwo w nim zieleni, kwitnących kwiatów, na każdym kroku można schować się w cieniu pachnącego, kwitnącego drzewa. Zdecydowanie odradzamy spędzanie czasu w czterech ścianach. Dlatego też miejsce, do którego Was zapraszamy wyjątkowo przypadło nam do gustu:

II. Dokąd warto się wybrać?

Myślę, że mieszkańcy Lublina oraz przyjezdni domyślają się już o które miejsce chodzi, tak właśnie zapraszamy Was do Radości, Klubu na otwartym powietrzu zlokalizowanym na terenie siedziby Perły-Browaru Lublin S.A. przy ulicy Bernardyńskiej 15.

 

 

 

Klub w ciągu dnia funkcjonuje jako bar na otwartym powietrzu, gdzie można usiąść nad sadzawką na leżaku, przegryźć coś, wypić kawę, drinka, piwo i zwyczajnie odpocząć, w miejscu oddalonym nieco od zgiełku miasta, mimo, że niemalże w jego centrum.

Natomiast wieczorami, organizowane w nim są wszelkiego rodzaju wydarzenia i eventy, od kameralnych koncertów początkujących artystów, po wielkie wydarzenia z najbardziej znanymi DJ’ami. Na terenie Browaru Perła w sezonie letnim organizowane jest także kino letnie na otwartym powietrzu, a w weekendy różnego rodzaje festiwale, zloty foodtrucków, a nawet zabawy na świeżym powietrzu dla rodzin z dziećmi. Jedno jest pewne, nie będziesz się tu nudził. Koniecznie przyjedź do Lublina i przekonaj się sam!

 

 

„Radość Lublin” 

Nazwa: Radość – Perła Browary Lubelskie S.A.

Adres: ul. Bernardyńska 15, 20-001 Lublin

Adres fb: https://www.facebook.com/radosclbn/?rf=221911867930962

Dzielnica: Deblin

Kontakt: 81 441 56 70

Godziny Otwarcia:

piątek 20:00–05:00
sobota 20:00–05:00
niedziela Zamknięte
poniedziałek Zamknięte
wtorek Zamknięte
środa Zamknięte
czwartek Zamknięte

Przyjazne dla dzieci: Tak

 

OCENA DOMU TU I TERAZ: 4,5/5