Kolejna odsłona naszego cyklu wpisów na blogu Dom Tu i Teraz, w którym prezentujemy najciekawsze i najmodniejsze atrakcje turystyczne naszego miasta.

W kwietniu postanowiliśmy zająć się częśćią pierwszą drugiego bloku tematycznego naszego blogowego przewodnika dla turystów czyli:

II. Co warto zobaczyć?

W tej części powiemy Wam o najważniejszych miejscach historycznych naszego miasta, czy też najnowszych obiektach, które możecie odwiedzać przez cały rok, a także o wystawach czasowych, warsztatach, spektaklach, koncertach, kabaretach, stand’upach i wielu wielu innych atrakcjach, których w naszym mieście organizowanych jest całe mnóstwo.

Na pierwszy ogień idzie niewątpliwie jeden z najbardziej sztandarowych budynków Lublina, choć stojący tu od niedawna, mowa oczywiście o naszym lubelskim Centrum Spotkania Kultur, autorstwa jednego z najbardziej rozpoznawalnych architektów – Bolesława Stelmacha.

Poza wspaniałą nowoczesną architekturą, którą zwiedzający mogą podziwiać każdego dnia od rana do zmroku, budynek stanowi centrum kulturalne miasta bowiem organizowane są w nim wszelkiego rodzaju: koncerty, spektakle, opery, operetki, wystawy i wiele wiele innych. Niemalże każdego dnia w budynku lubelskiego CSK dzieje się mnóstwo interesujących wydarzeń związanych ze sztuką.

Koniecznie przed przyjazdem do Lublina musicie sprawdzić kalendarium wydarzeń tego miejsca !

„Centrum Spotkania Kultur” 

Nazwa: Centrum Spotkania Kultur

Adres: ul. Plac Teatralny 1, 20-029 Lublin

Adres www: http://www.spotkaniakultur.com/

Dzielnica: Śródmieście

Kontakt: 81 441 56 70

Godziny Otwarcia:

piątek 12:00–20:00
sobota 12:00–20:00
niedziela Zamknięte
poniedziałek Zamknięte
wtorek 12:00–20:00
środa 10:00–18:00
czwartek 12:00–20:00

Przyjazne dla dzieci: Tak

Znalezione obrazy dla zapytania centrum Spotkania kultur logo

OCENA DOMU TU I TERAZ: 4/5