Cavaliada w Lublinie !
18 stycznia 2019

Cavaliada w Lublinie !

Już 31 stycznia, po raz siódmy na terenie Targów Lublin rozpocznie się CAVALIADA – wielkie jeździeckie święto.

Cavaliada to międzynarodowe zawody jeździeckie, na które składa się cykl halowych zmagań sportowych Cavaliada Tour. Celem Cavaliady jest popularyzacja jeździectwa jako dyscypliny sportowej i formy rekreacji oraz pobudzanie zainteresowania hodowlą koni.

 

CAVALIADA Lublin CSI2* to wielkie święto jeździectwa – wyjątkowe emocje i piękno sportowych zmagań. Publiczność będzie mogła podziwiać zawodników podczas rywalizacji w:
–> CSI2* – Międzynarodowe Zawody w Skokach przez Przeszkody,
–> Halowy Puchar Polski WKKW,
–> Halowy Puchar Polski w Powożeniu Zaprzęgami Czterokonnymi,
–> Ogólnopolskie Zawody Ujeżdżeniowe (na poziomie Małej Rundy),
–> CAVALIADA Future,
Nie zabraknie też oczywiście ulubionych stref kibiców CAVALIADY:
–> CAVALIADA Expo,
–> MEET the STARS.

„Od czwartku do niedzieli kibice będą mogli zobaczyć najlepszych zawodników z Polski i Europy, a zmagania rozgrywać się będą w czterech konkurencjach jeździeckich: skokach przez przeszkody, WKKW, ujeżdżeniu i powożeniu. Nie zabraknie uwielbianych przez publiczność widowiskowych konkursów, jak niezwykle szybki i muzyczny Speed&Music, Potęga Skoku, a także Venus vs Mars, gdzie amazonki rywalizują przeciwko jeźdźcom. W ramach CAVALIADY Tour odbędzie się też Halowy Puchar Polski w Powożeniu oraz emocjonujący cross WKKW.”

(www.cavaliada.pl)

(www.kiwiportal.pl)

31.01.2019 g. 8:00 do 3.02.2019 Targi Lublin, ul. Dworcowa 11

Pamiętajcie aby w porę kupić bilety i nie zapomnieć o rezerwacji noclegu w Domu Tu i Teraz ! Śpieszcie się bo liczba miejsc w naszym hostelu jest ograniczona ! J