Praktyczne wskazówki

DOJAZD

Z dworca PKS dojeżdża do nas linia numer 150, należy wówczas wysiąść na przystanku Zwycięska.

Z dworca PKP dojeżdża do nas linia numer 151 (należy wsiąść z przystanku Dworzec Główny PKP – Kunickiego) oraz linia numer 161 (należy wsiąść z przystanku Dworzec Główny PKP). W obu przypadkach udając się do naszego hostelu wysiąść należy na przystanku Zwycięska.

Z portu lotniczego Lublin można się do nas dostać wsiadając w autobus linii numer 5 z przystanku Port Lotniczy Lublin – Przyloty, a następnie przesiadając się w autobus linii numer 150 na przystanku Dworzec Główny PKS.

Istnieje także możliwość dojazdu liniami 12 i 912 (wówczas wysiadamy na przystanku Ofelii), 26, 38, 78 oraz autobusem linii N2 (autobus linii nocnej). W przypadku linii 26, 38, 78 i N2 także wysiadamy na przystanku Zwycięska.

Mając tak dogodny dojazd możesz cieszyć się wypoczynkiem jak najdłużej!

 

PARKING

DOM Tu i Teraz posiada dwa miejsca parkingowe przed obiektem zgodnie z dostępnością. Dodatkowo możliwy jest wjazd za zamykane ogrodzenie maks. trzech aut, zakładając że samochody należą do jednej zorganizowanej grupy. W innym przypadku wjazd jest możliwy dla jednego samochodu. Parking nie jest strzeżony.

Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za utratę lub uszkodzenie znajdujących się na terenie parkingu pojazdów i nie odpowiada za rzeczy pozostawione w tych pojazdach.
Na osiedlu są dostępne miejskie bezpłatne strefy parkingowe:

1) Parking niestrzeżony przy ul. Romanowskiego – czas przejazdu ok. 3 minuty, czas przejścia ok. 7 min.
2) Parking niestrzeżony przy ul. Wertera – czas przejazdu ok. 4 min., czas przejścia ok. 8 min.
3) Parking niestrzeżony przy ul. Zagłoby – czas przejazdu ok. 4 min., czas przejścia ok. 8 min.
4) Parking niestrzeżony przy ul. Lipniak – czas przejazdu ok. 3 min., czas przejścia ok. 7 min.

Parking płatny strzeżony znajduje się przy ul. Ułanów – czas przejazdu ok. 6 min., czas przejścia ok. 13 min.