URODZINY

Zbliżają się Twoje urodziny? A może wkrótce będą urodziny wyjątkowo bliskiej Ci osoby? Chcesz zaskoczyć gości pokazując im oryginalny klimat i przygotować imprezę utrzymaną w jednym motywie? To świetnie trafiłeś! Dom Tu i Teraz to miejsce, w którym możecie przygotować nieszablonową imprezę urodzinową!

Nie masz czasu na organizację lub przeraża Cię ilość obowiązków związanych z zaplanowaniem przyjęcia? Oddaj to w nasze ręce! Nasza obsługa doskonale zna panujące trendy i wie, że impreza urodzinowa to jedyna taka okazja w życiu! Marzy Ci się tematyczne przyjęcie? Szalone przebrania i kolorowe dekoracje? Dla nas to nie problem! Przedstaw nam swoje oczekiwania, a my przygotujemy scenariusz Twojej imprezy.

U nas na tę okazję możecie wynająć cały dom, apartament lub pojedynczy pokój, by cieszyć się zabawą jak najdłużej. Ogarnia Cię lęk, gdy pomyślisz o ilości sprzątania po imprezie? Dla nas to nie problem! Mamy profesjonalną obsługę, która rozumie chęć zabawy i zrobi to za Was! Więc dlaczego miałbyś nie skorzystać? To jedyna tak dobra oferta, by spędzić czas z najbliższymi!

Każde urodziny obchodzisz raz w życiu, pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i niech pozostaną z Tobą wspaniałe wspomnienia!

 

Przykładowe pomysły na urodziny

 • Degustacja trunków,
 • Karaoke,
 • Tworzenie plakatu dla solenizanta,
 • Wehikuł czasu, czyli udekorowanie pomieszczenia tak, by nawiązywało do czasów młodości jubilata – stare sprzęty, plakaty lub Twoje zdjęcia będą oczekiwały w pomieszczeniu dla każdego jubilata.
 • Bal przebierańców.

Przykładowe gry i zabawy

Nigdy nie…”

To gra w szczerość, która pozwala na  bliższe poznanie. Każdy z uczestników mówi czego nigdy nie robił lub czego nigdy by nie zrobił. Pytania zależą od stopnia zażyłości i otwartości.  Przestrzegamy, że lepiej informować nieznajomych o sprawach tak zwanych bezpiecznych. Zabawa polega na tym, że zaczynamy zdanie od słów „Nigdy nie” dokończył zdanie zgodnie z  własnym uznaniem, np. „Nigdy nie… tańczyłem boso”; „Nigdy nie… jechałem radiowozem”. Uwaga, pytania trudne są dobre tylko i wyłącznie w gronie dobrze znających się i bliskich osób.

Lubię Cię za to…”

Chcesz dobrze się pobawić i nie kupować produktów, które są dosyć drogie? Do tej zabawy wystarczy zaledwie taśma klejąca, flamaster i karteczki. Na górze karteczki piszemy imię danej osoby a tuż pod nim „Lubię Cię za..”. Każdy z uczestników zabawy ma za zadanie dopisanie, za co lubi daną osobę. To świetna gra by przełamać lody w grupie i poznać imiona wszystkich osób!

Sardynki”

To zabawniejsza wersja zabawy w chowanego! Nic prostszego. Jedna osoba ukrywa się, a kto ją znajdzie – chowa się razem z nią. Ostatecznie zabawa kończy się lub przenosi tam, skąd „wysypują się” jej uczestnicy. Gwarantujemy, że będzie zabawnie. Oczywiście dostawca pizzy może być nieco zaskoczony… lepiej też, żeby nie było dłuższej przerwy w dostawach prądu, a ewentualni astmatycy powinni mieć pod ręką inhalatory. Poza tym – to nie może się nie udać!

JAK DZIAŁAMY?

 • Prześlij nam swoje zapotrzebowanie i preferencje.
 • Po wstępnej analizie poprosimy o potwierdzenie zamówienia poprzez wpłatę 50 zł. za przygotowanie wyjściowej propozycji. Możecie skorzystać z naszych pomysłów przedstawionych w ofercie i wdrożyć je samodzielnie w życie lub przekazać realizację nam. Wtedy wycena jest zindywidualizowana w zależności od finalnego scenariusza.
 • Jeśli zlecasz nam implementację koncepcji, rozmawiamy i dopracowujemy ofertę – ma być maksymalnie dopasowana do Twoich potrzeb.
 • Przedstawimy ostateczny kosztorys.

Przykładowe ceny:

 • Koszt pracy animatora: 190 zł./1 godzina; druga – 160 zł.; trzecia – 150 zł.; każda kolejna 130 zł.
 • Koszt pracy 2 animatorów – 350 zł./1 godzina; druga – 320 zł.; trzecia – 280 zł.; każda kolejna 250 zł.